Naší hlavní činností je prodej vířivých van,  kterou jsme započali v roce 2006 a v současnosti patříme k předním prodejcům v tomto odvětví v České republice. Již řadu let si udržujeme dobré postavení na trhu v oboru vířivých van, a to především díky vysoké kvalitě produktů, inovativnímu designu a profesionálnímu přístupu k zákazníkovi. Klademe velký důraz na požadavky zákazníka a snažíme se vířivé vany neustále zdokonalovat ve všech detailech. Použivané technologie a materiály výrobců zejména z USA a Austrálie dovedly naše produkty k vysoké kvalitě za přijatelnou cenu.

SKOŘEPINA

Použitý materiál pro výrobu skořepiny je od jednoho z největších světových výrobců, americké firmy Aristech Acrylic. Tento materiál je odolný proti nárazům, lze z něj snadno odstraňovat škrábance a nečistoty, je odolný proti UV záření – udrží si vysoký lesk i po letech běžného opotřebení. Akrylát je extrémně tvrdý a neporézní. Snadno se čistí, porézní povrch je méně náchylný k plísním a řasám, špína, mýdlový film ani bakterie do povrchu neproniknou. Barva si udržuje stejnou intenzitu i při působení Slunce, je odolný proti skvrnám, udržuje si teplotu, což poskytuje komfortnější zážitek z koupele.

BARVY SKOŘEPINY

SILVER WHITE MARBLE WHITE PEARLESCENT OCEANWAVE MIDNIGHT OPAL OYSTER OPAL GYPSUM MEDITERRANEAN SUNSET MAYAN COPPER

KABINET

Každá vířivka je dodávána s kvalitním, elegantním a trvanlivým plastovým ECO API obložením. ECO API panely chrání vybavení vířivky a jsou snadno snímatelné v případě nutné opravy. Samozřejmostí je i spodní ochranná podložka, která chrání vířivku před dešťovou vodou, špínou a před drobnými hlodavci.

BARVY KABINETU

Šedá Káva

VÝHODY KABINETU

ODOLNÉ PROTI UV ZÁŘENÍ
BEZÚDRŽBOVÉ
ODOLNÉ PROTI VLHKOSTI
NEŠTĚPÍ SE A NEDĚLÁ TŘÍSKY
NEKROUTÍ SE
NEHNIJE
ZADRŽUJE TEPLO
ZVUKOTĚSNÉ

TERMOIZOLAČNÍ VÍKO

Nezbytnou součástí každé vířivé vany je horní termoizolační víko. Hlavní funkcí tohoto víka je udržení teploty. Vnitřní izolace je vyrobena z vyztuženého polyesteru PVC, který je pokrytý polyesterovou fólií Mylar. Tento materiál zabezpečuje vyšší zachování teploty. Jádro víka je tvořeno hustou pěnou. Vše je zazipováno v kvalitním Vinyl materiálu, který je odolný proti UV záření, praskání, blednutí, plísni atd. Víka jsou dodávána ve třech barvách.

KAŽDÉ TERMOIZOLAČNÍ VÍKO JE PŘICHYCENO KE KABINETU KLIPY, KTERÉ MAJÍ ČÍSELNÝ KÓD. NEJDE O TO, ABY VÁM VÍKO NIKDO NEUKRADL, ALE SLOUŽÍ HLAVNĚ JAKO DĚTSKÁ POJISTKA. NEMUSÍTE SE TAK BÁT, ŽE SE DO VANY BĚHEM VAŠÍ NEPŘÍTOMNOSTI DOSTANOU VAŠE DĚTI.

BEZPEČNOST VAŠÍ RODINY JE PRO NÁS DŮLEŽITÁ.

K JEDNODUCHÉMU SUNDÁNÍ TERMOIZOLAČNÍHO VÍKA SLOUŽÍ ZVEDAČ TERMOVÍKA. MŮŽETE TAK VÍKO SUNDAT SAMI BEZ POMOCI DRUHÝCH A POSTAČÍ VÁM POUZE JEDNA RUKA.

NOSNÁ KONSTRUKCE

Každá vířivá vana GROSPA je konstruována s velkou precizností. Profesionální inženýři a zkušený výrobní tým vytváří
každou vířivku tak, aby vydržela dlouhá léta.

Naše vířivky jsou stavěny na vyztužené konstrukci – nosný rám z tlakově ošetřeného dřeva, které odolá korozi, hnilobě a poškození hmyzem. Rám je konstruován z robustního dřeva, které tvoří jakési zábradlí, které podpírá vířivku po celém jejím obvodu. Toto je velice důležitý rozdíl mezi dřeveným nosným rámem a nosným rámem z ocelových nosníků, které podepírají vanu jen v několika bodech – zejména jen v rozích vany. To časem způsobí, že vlivem tlaku dojde v nosných bodech k vytvoření výstupků na povrchu vany. Toto se nikdy nestane pokud je vana umístěna na dřevěném rámu.

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA

Standardní výbavou našich vířivých van je řídící kontrolní systém Davey Spa Quip od předního australského výrobce, který tyto jednotky do vířivých van dodává již déle než 30 let. Jedná se o plně nastavitelný systém, který je ovládán jednoduchým kontrolním panelem. Můžete sami ovládat topení, pumpy, světla, filtraci a jednotlivé sedadla.

OVLÁDACÍ PRVKY

NASTAVITELNÁ DOBA FILTRACE
AUTOMATICKÉHO VYPNUTÍ
UKAZATEL HODIN A TEPLOTY
TERMOSTAT
AUTOMATICKÉ HLÁŠENÍ ZÁVAD
23 NASTAVITELNÝCH MOŽNOSTÍ OSVĚTLENÍ

Díky této řídící jednotce si můžete vířivku nastavit přesně podle svých představ a možností.
Díky nastavitelnosti jednotlivých parametrů (filtrace, topení) můžete také ušetřit své náklady na energii.

FILTRACE A ČISTOTA VODY

Velice důležitou vlastností vířivé vany je udržení si křišťálově čisté vody. Mikroby mohou způsobit znečištění a zapáchání vody, povlak nebo plíseň. Ochrana Vaší rodiny patří mezi naše hladní zásady a proto nabízíme několik možností jak vodu ochránit.

BIO-CLEAN FILTR

V každé vířivé vaně je exkluzivní filtrační vložka, která je vyrobena ze speciálního vlákna, na kterém je aplikována speciální technologie Mikroban ®. Tato filtrační vložka chrání vodu před mikroby, které se v ní mohou vyskytnout. Mikroban ® je speciální antibakteriální technologie, která znemožňuje škodlivým mikrobům reprodukci a je účinná proti širokému spektru bakterií. Tato antibakteriální úprava je odolná a trvanlivá. Je integrována do filtrační vložky již během výroby a tudíž se vyskytuje i uvnitř, ne jen na povrchu.

Čištění této filtrační vložky je velice jednoduché. Stačí jednou za měsíc vytáhnout a důkladně umýt v čisté vodě. Pozor – nepoužívat žádné chemické přípravky ani Jar.

FILTRAČNÍ SYSTÉM

Každá naše vířivá vana je standardně vybavena filtračním čerpadlem. Dobu filtrace si může každý individuálně nastavit dle vlastních potřeb a možností přímo na ovládacím panelu. Díky tomuto systému si můžete být jisti, že voda je 100% přefiltrována než bude cirkulována zpátky do vířivky. Tento systém je velice efektivní a rychlý. Díky tomuto si můžete užívat čisté vody okamžitě a nemusíte na nic čekat./span>

OZONÁTOR

Ozon je přirozeně se vyskytující substance v zemské atmosféře a obsahuje v sobě několik čistících vlastností, které jsou používány pro čištění vzduchu a vody již po staletí. Ozon je důležitým elementem pro čistotu vody. Čištění vody pomocí ozonátoru je několikrát rychlejší než čištění chemickými prostředky, je účinné, bezpečné a nemá žádné negativní důsledky na vaše zdraví, oči či pokožku.m Bubliny vycházející z ozonátoru probublávají vodu a hubí tak viry, bakterie a plísně, které jsou pro vodu nežádoucí.

PÍSKOVÁ FILTRACE

Jako doplňkovou alternativu nabízíme také pískovou filtraci, která podobně jako filtrace kartušová slouží k zachycení nečistot ve vodě. Písková filtrace přefiltruje vířivou vany cca za 2 hodiny, podle vytížení Vaší vířivé vany. Písková filtrace obsahuje ovládací ventil (běžně 4 až 6-ti cestný), který se při vypnutém čerpadle přepíná podle potřeby na filtraci, zpětné praní, vypláchnutí filtru, vypuštění do kanalizace, uzavření či cirkulaci. Písková filtrace není náročná na údržbu, protože písková náplň se propírá zpravidla 1x měsíčně a výměna písku postačí 1x za 2 roky. Písková filtrace zpravidla šetří Váš čas a Vaše peníze, jelikož již nemusíte pravidelně čistit a kupovat filtrační vložky. Pískovou filtraci je možné doobjednat i k již skladové vířivé vaně, lze ji kdykoli dodatečně nainstalovat..

SEDADLA A TRYSKY

Relaxace ve vířivé vaně je zážitek jako žádný jiný. Každé sedadlo případně lehátko je tvarováno a vybaveno tryskami tak, aby masírovalo Vaše tělo v klíčových oblastech – krk, ramena, bedra. Vřele doporučujeme mít ve vířivce alespoň jedno lehátko. Lehátka jsou vždy uzpůsobena tak, aby namasírovala celé vaše tělo. Je to nejlepší místo pro relaxaci po náročném dni. V některých vířivkách najdete i tzv. ochlazující sedadlo. Je to sedadlo, které je bez trysek, je velice malé a je většinou vyvýšené nad ostatní. Toto sedadlo slouží hlavně pro aklimatizaci a vstřebání nové teploty – hlavně při vstupu a výstupu z vířivky. Většina sedadel a lehátek ve vířivkách jsou vybavena polštáři. Ty Vám umožní užít si kompletní terapeutický zážitek. Opřete se a nechte se unášet. V každé vířivce je několik sedadel, které mají různý počet trysek a různé je také jejich umístění a velikost. Změnou sedadel tak dosáhnete kompletní masáže celého Vašeho těla. Víme, že důležitou částí Vašeho těla, která potřebuje masáž jsou také nohy a proto jsou trysky umístěny také ve spodní části vířivky.

EFEKTIVNÍ VYHŘÍVÁNÍ

Každá řídící jednotka Davey Spa Quip je vybavena topením 3kW, které můžete sami ovládat. Na ovládacím panelu si nastavíte požadovanou teplotu a ovládací systém již zařídí vše za vás. Jakmile teplota vody dosáhne požadované hodnoty topení se zastaví. Každá vířivka automaticky sama kontroluje teplotu vody. Jakmile systém vyhodnotí, že teplota vody je nižší než je vámi nastavená, automaticky zapne topení a dohřeje vodu. Vy se nemusíte vůbec o nic starat. Pokud vířivku používáte i v zimě nemusíte mít strach, že by Vám voda zamrzla. Pokud by se cokoliv stalo, každá vířivka má v sobě pojistku a voda je vždy ohřívána minimálně na teplotu +5 stupňů. Správné nastavení teploty šetří Vaše peníze. Vždy ušetříte více peněz pravidelným dohříváním než ztlumením na nízkou teplotu a pak dohříváním na vysokou teplotu – trvá to déle a tím spálíte více energie. Další elementy, které ušetří Vaše peníze a udrží teplotu vody – zateplení vany, zateplení skořepiny, spodní ochranná podložka a hlavně termoizolační víko.

DOPLŇKY

Díky prvkům doplňkové výbavy si můžete vířivou vanu maximálně přizpůsobit svým představám. Chcete ve vířivce sledovat Váš oblíbený film nebo poslouchat Vaši oblíbenou hudbu? Chcete lepší zateplení, dřevěný kabinet nebo preferujete Austrálii před USA? Nic není problém. Upozorňujeme, že doplňkovou výbavu lze realizovat pouze u vířivek na objednávku, u vířívých van, které jsou skladem již nelze nic měnit, kromě doobjednání pískové filtrace.

LED OSVĚTLENÍ

3 620 KČ

DVD/CD/MP3 PŘEHRÁVAČ VČETNĚ VÝSUVNÝCH REPRO

3 620 KČ

LED OSVĚTLENÍ TRYSEK

3 620 KČ

VODOTRYSK VČETNĚ LED OSVĚTLENÍ

1936 KČ

VODOPÁD VČETNĚ LED OSVĚTLENÍ

998 KČ

TRYSKY ALPHA SERIES

4 033 KČ

ZATEPLENÍ SKOŘEPINY
3 872 KČ

Každá vířivá vana je ve standardu vybavena zateplením kabinetu. Je možné si přiobjednat i zateplení skořepiny. Toto dodatečné zateplení ušetří Vaši energii i Vaše peníze. Lépe udržuje teplotu vody ve vířivce, snižuje únik tepla. Vhodné zejména pro vířivky umístěné venku.

PŘIPOJENÍ NA IPOD

10 991 KČ

LCD TV 17

21 004 KČ

PÍSKOVÁ FILTRACE VČETNĚ MONTÁŽE

8 460 KČ

VZDUCHOVÁ PUMPA AROMATHERAPY

6 800 KČ

SUBWOOFER SOUND SYSTÉM

2 410 KČ

ZVEDAČ TERMOVÍKA

3 872 KČ

EFEKTIVITA

Energetická efektivnost nebyla nikdy tak důležitá jako v současné době, kdy se každý spotřebitel snaží šetřit své peníze. Proto k našim vířivkám nabízíme veškeré možné aspekty,které šetří peníze i energii. Mezi důležité aspekty patří hlavně zateplení vany NORDIC SPATHERM, spodní ochranná podložka a termoizolační víko. Tyto doplňky udržují teplotu vody a brání jejímu uniku. Z energetického hlediska naše vířivky splňují podmínky certifikace California Energy Commision (CEC) – 20/Section 1606, které jsou standardem pro určení energetické náročnosti.

VÍŘIVÉ VANY

Nabízíme produkty, které Vám v dnešní uspěchané době pomohou si odpočinout a relaxovat.

SEDACÍ VANY

Vany s dvířky jsou vany určené hlavně pro seniory a lidi s tělesným postižením.

ZADAT POPTÁVKU

ZADAT POPTÁVKU

Kontaktujte nás v případě, že potřebujete objednat zboží nebo nějaký náhradní díl, potřebujete záruční nebo pozáruční servis, potřebujete zaslat katalogy nebo propagační materiály. Jsme tady pro Vás!

Otevírací doba
Po-Pá 8:30 – 17:00